Barbara Delinsky Quote

Ако той си бе заминал,тогава край на всичко.Нямаше да има утеха,нито топлина,нито последен поглед към онова щастие,което другите хора притежават.Ако той си бе заминал,мечтите й бяха мъртви.

Barbara Delinsky

Ако той си бе заминал,тогава край на всичко.Нямаше да има утеха,нито топлина,нито последен поглед към онова щастие,което другите хора притежават.Ако той си бе заминал,мечтите й бяха мъртви.

Related Quotes